Článek Film: Julie & Julia

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Film: Julie & Julia

19. 01. 2010 - 15:12

scrub: Hola! Právě jsem knížku dočetla a lovím na internetu, jestli ji už někdo přeložil do češtiny, že si ji aspoň koupím, nastuduju, srovnám s knížkou a tak, a dost možná něco uvařím
V čestině neexistuje, tudíž jsem opět odkázaná na Kuchařku naší vesnice, která je sice dobrá a najdeš v ní, jak porazit prase, ale že bych měla touhu se jí "provařit", to asi ne.
V každém případě díky za odkaz na ten recept, to je milé, až budu mít někdy dvě hodiny na překlad, určitě se do něj pustím, anebo: máš-li tolik volného času, jak tady píšeš (ha-há - teď začíná ta vtipná část věty mohla bys ho přeložit? já to pak uvařím a šupnu ti sem fotku, ať to máš komplet, dohoda?
Dělám si srandu. A jen tak pro pořádek, proč ti vlastně píšu komentář na "blog", jehož význam upřímně taky moc nechápu, ale dost možná si nějakej založím , napřed jsem tě chtěla zdrbat, že píšeš bez čárek a háčků, na to jsem fakt alergická, ale jak vidím, tak jsi asi někde v cizině a nemáš adekvátní klávesnici. Což tě pochopitelně omlouvá.
P.S. Není divný, že si lidi přes internet automaticky tykají? Tykání nevyjadřuje žádnou úctu. A to je chyba. Nech si dařit a zvažuj ten překlad

20. 01. 2010 - 01:20

lvice: Ahoj! Diky za dlouhy komentar!
To by byla sranda, kdyby ses provarila tou vesnickou kucharkou
Blog si zaloz - tusim v tobe literarni talent.
Jak ziju v USA, tak jsem na permanentni tykani zvykla. Ale ani predtim mi to na netu nevadilo. A) si pripadam mlada a B) na netu se vsichni povazujou za kamarady, ne za cizi lidi, tudiz si klidne tykaji.

---
lvice.pise.cz

21. 01. 2010 - 01:05

mia*: Tvuj clanek me namotivoval a uz jsem na film koukla: naprosto uzasny. Diky za tip a good luck pri dalsim blogovani. Je fajn videt i jak ve filmu, tak v realite, ze kdyz ma blog napad, tak se muze stat velmi uspesnym.

---
pantharhei.pise.cz

21. 01. 2010 - 15:08

lvice: Jsem rada, ze se ti film libil!

---
lvice.pise.cz

28. 01. 2010 - 08:45

bulimi: Na ten film moc chci jít, ale už ho nikde nedávají. Já na něj nechci, já na něj potřebuji, protože:
1. mám blogy (vaření a jeden o mně)
2. píšu SOČ o blogování
3. hodně ráda vařím

---
bulimi.blog.cz

29. 01. 2010 - 05:37

lvice: Si holt budes muset pockat na DVD.

---
lvice.pise.cz