Článek Člověk a jeho příjemný týden

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Člověk a jeho příjemný týden

13. 06. 2017 - 11:38

damn-girl: Jééé, kinoautomat vůbec neznám! Tenis jsem hrála někdy v první nebo druhé třídě, chodila jsem do kroužku asi rok. Někdy bych si ho chtěla zkusit zase zahrát . Co ty? Kdy jdete s kámoškou zase? Chodím sama na kávu a na jídlo, ale sama divadlo bych asi nedala, ale ráda bych

---
damn-girl.pise.cz

14. 06. 2017 - 20:45

lvice: Jdem v pátek a moc se těšíme.
Na jídlo jdu sama leda tak v práci, na večeři bych nešla. Už dlouho přemýšlím o brunchi, ale tam se mi samotné taky nechce.

---
lvice.pise.cz

14. 06. 2017 - 19:13

boudicca: Kinoautomat mě dost zaujal, škoda, že to nemám někde poblíž. A pražská divadla skoro neznám, to budu muset taky do budoucna napravit. Tenis jsem nikdy nehrála, ale nedávno jsem začala opatrně zkoušet badminton a docela mě to chytlo, klidně bych chodila častěji, kdyby bylo s kým.

---
by-boudicca.blogspot.cz

14. 06. 2017 - 20:47

lvice: Badminton je taky super. Ten jsem hrála naposledy tak před 12 lety, takže ne tak dávno jako tenis
Pražská divadla mohu případně pak nějaká doporučit

---
lvice.pise.cz

15. 06. 2017 - 19:04

boudicca: Už půl roku se chystám na Valmonta do Stavovského, jinak jsem nikde mimo Divadlo Na Zábradlí nebyla. Mám ráda hlavně muzikály a balety, ale tipy uvítám klidně i z jiného soudku. Jen úplnou modernu raději moc ne-e.

---
by-boudicca.blogspot.cz

15. 06. 2017 - 19:43

lvice: Tak to mě zajímá jedině humor Kalich a Fidlovačka maj dobrý věci. Ale stejně spíš jde o to co a ne kde. Rubín má takový ujetosti, což mě hodně baví, ale zas každýmu to nesedne.

---
lvice.pise.cz

04. 07. 2017 - 18:30

rebarbora: Hezký týden sis užila O kinoautomatu slyším prvně, ale vypadá to dobře Tenis jsem nikdy v životě nehrála, s kamarádkami jsme před x lety chodily pinkat squash, to bylo taky fajn A o Ženě za pultem už jsem slyšela a taky samou chválu

---
rebarbora.pise.cz